Informace o nás

Project Floor, spol. s r.o.

Firma Project Floor působí na trhu s podlahovinami již od roku 1992. Za tuto dobu si získala mnoho spokojených zákazníků, neboť důsledně dbá na maximální kvalitu všech použitých materiálů a přesné dodržování nejmodernějších technologií.

Má dostatečně kvalitní technické zázemí pro realizaci rozsáhlých a náročných zakázek ve veřejném sektoru i občanské výstavbě. Nadstandardní obchodní vztahy s předními výrobci krytin a podlahářské chemie vytváří prostor pro úspěšnou realizaci velmi zajímavých zakázek.

Obecně se firma zabývá především instalací a renovací dřevěných a laminátových podlah, dodávkami a kladením přírodního linolea, koberců, PVC, kaučukových podlahových krytin a speciálních krytin od renomovaných světových výrobců. Firma zajišťuje kompletní servis, spojený se správným kladením podlahovin. Vlastní řadu příslušných certifikací jednotlivých výrobců, poskytuje dlouhodobé záruky.

Certifikáty a kvalita

Společnost Project Floor je držitelem řady certifikací svědčících o vysoké kvalitě poskytovaných služeb. Zaručujeme profesionální přístup k zákazníkům a provedení prací v maximální možné kvalitě.

 

Největší výběr

Když hledáte něco zvláštního: mozaikové parkety, exotické dřeviny, selská prkna broušená i kartáčovaná, kompletní sortiment špičkových kaučukových podlahovin, podlahy z přírodního linolea, velký výběr koberců a PVC, vše v provedení pro bytové i komerční použití.

Variabilita

Když hledáte osobitost: podlahy v mnoha dezénech s možností řešení barev a vzorů přesně pro Váš interiér. Možnost zhotovení foremního loga z podlahoviny.

 

Poradenství a plánování

Naši spolupracovníci Vám ochotně pomohou zorientovat se v širokém sortimentu tak, abyste pro sebe vybrali to opravdu nejlepší. Kompletní cenová nabídka včetně montáže je samozřejmostí.

Nejlepší ceny

Největší důraz klademe na kvalitu. Chceme však také, aby naše produkty byly cenově dostupné pro co nejširší skupinu zákazníků. Porovnejte! Cena a kvalita konkurenčních produktů je pro nás nejlepší reklamou.

 

Informace a kontakt

Jiří Černý
Project Floor spol. s r.o.

České Budějovice
Mobil: 608 936 363
floor@volny.cz

 


Naše historie

Začali jsme před více jak 15 lety prodejem koberců. Postupem jsme rozšířovali náš sortiment až do současné nabídky, kdy můžeme splnit téměř každé přání našich zákazníků z oblasti pokládky podlah a dodávky dveří a zárubní.


Naši zákazníci

Jsme podlahářská firma, která se specializuje zejména jako subdodavatel podlah, zárubní a dveří stavebním firmám  a developerům.